Sprawdź nasze usługi

Szycie odzieży koszarowej OSP

SZYCIE ODZIEŻY KOSZAROWEJ I ROBOCZEJ

Oferujemy profesjonalne szycie odzieży koszarowej dla jednostek OSP, PSP, MDP oraz odzieży roboczej.

Profesjonalne szycie na zamówienie.

To doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują ubrań roboczych indywidualnie dopasowanych do potrzeb. Zajmujemy się realizacją projektów przygotowanych przez klienta. Ubrania robocze szyte na miarę spełniają normy bezpieczeństwa oraz zapewniają wygodę i komfort pracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży, dzięki czemu wiemy, jakie materiały są najbardziej wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Szyjemy odzież roboczą doskonale sprawdzającą się w takich branżach jak: transport, branża budowlana, przemysł

Magrof ma w swej ofercie następujące usługi

ODZIEŻ KOSZAROWA DLA OSP, PSP, MDP

Ubrania OSP, PSP, MDP - wyposaż swoją Jednostkę

Ochotnicza Straż Pożarna powinna być wyposażona nie tylko sprzęt, ale i odpowiednie ubrania OSP

Podstawowymi elementami garderoby Strażaka Ochotnika są koszulki OSP, polary, sztormiaki, buty odpowiednio dopasowane do rodzaju podejmowanych w trakcie akcji działań oraz bielizna termoaktywna i podbarierowa - trudnopalna, która zapewnia komfort i ochronę ciała podczas przeprowadzanych działań ratowniczo- gaśniczych. 

 

Szycie odzieży koszarowej OSP

ODZIEŻ ROBOCZA NA ZAMÓWIENIE

Realizujemy projekty przygotowane przez klienta

Ubrania robocze mają na celu stanowić bezpieczeństwo pracowników, ale są także świetną wizytówką firmy.

Produkowane przez nas ubrania dedykowane są dla pracowników wielu branż, którzy narażeni są na działanie wielu czynników zewnętrznych. Z tego powodu szyjemy odzież wyłącznie ze sprawdzonych i trwałych tkanin. Używamy materiałów o składzie 100 % bawełny lub mieszanki poliestru i bawełny. Szyjemy odzież z tkanin wodoodpornych, trudnopalnych, oraz z tkanin antystatycznych. To wszystko sprawia, że szyte przez nas ubrania są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zapewniają bezpieczeństwo oraz wyróżniają się długim okresem użytkowania.

2024 © Copyright all reserved. Created with love by  AdAwards